Menya kryesore

Social bookmarking

Ndeshjet

Ndeshja e Ardhshme
Norvegjia : Shqipėria Shqipėria
22 mars 2013
 
Ndeshja e Fundit
Shqipėria 0:0 Kamerun
14 nentor 2012

Sondazh

A do tė kualifikohet Shqipėria pėr botėrorin 2014
Po
Ndoshta
Se di
Jo


Shiko resultate

Top Faqet Partnere

Feed

Shqiperia barazon me Kamerunin

Shqiperia barazon me Kamerunin

Kamerun-Shqipėri 0-0. Kuqezinjtė luajnė si tė barabartė me “luanėt” e Afrikės. De Biazi, i kėnaqur

Lexo më shumë...


Opinion:De Biazi, flit edhe pėr dėshtimet, jo vetėm pėr sukseset!

Opinion:De Biazi, flit edhe pėr dėshtimet, jo vetėm pėr sukseset!

Ndėrsa trajneri i Kombėtares shqiptare fliste me superlativa pėr ecurinė njėvjeēare, Alban Bushi i kujtoi se jo gjithēka ishte bėrė mirė dhe duhej shumė akoma

Lexo më shumë...


Duka: Mė tė mirėn pėr ndėrtimin e stadiumit

Duka: Mė tė mirėn pėr ndėrtimin e stadiumit

Numri njė i FSHF-sė, Armand Duka, ka sqaruar takimin me Mishel Platininė, nga i cili ka marrė mbėshtetje financiare

Lexo më shumë...


De Biazi: Tani po, e di se ēfarė Shqipėrie kam!

De Biazi: Tani po, e di se ēfarė Shqipėrie kam!

Mė nė fund edhe trajneri Xhani De Biazi ndihet i kėnaqur nga skuadra kombėtare, pavarėsisht se Alban Bushi nuk e ka frenuar disi euforinė e italianit

Lexo më shumë...


Ēaji ballkanas e kuron lėndimin e Besart Berishės!

Ēaji ballkanas e kuron lėndimin e Besart Berishės!

Se mjekėsia popullore nuk duhet anashkaluar, e vėrteton edhe rasti i sulmuesit kosovar, Besart Berisha. I lėnė jashtė fushave tė futbollit pėr sh...

Lexo më shumë...


De Biazi: Meritonim tė fitonim ndaj Kamerunit

De Biazi: Meritonim tė fitonim ndaj Kamerunit

Nė ndeshjen e fundit pėr kėtė vit, kombėtarja shqiptare ka barazuar 0-0 ndaj Kamerunit, ku u provuan mjaft lojtarė tė rinj. Kuqezinjtė ishin shumė pranė fitores

Lexo më shumë...


Shqipėria ndal Etonė, njė dhuratė e vogėl pėr 100-vjetor!

Shqipėria ndal Etonė, njė dhuratė e vogėl pėr 100-vjetor!

Kuqezinjtė edhe mund ta kishin fituar ndeshjen, por nuk guxuan shumė nė pjesėn e dytė. Njė barazim pa gola nuk mund tė quhet rezultat i keq, kur pėrballė ishte Kameruni

Lexo më shumë...


Miqėsore: Shqipėria barazon 0-0 me Kamerunin, tė rinjtė paraqiten mirė

Miqėsore: Shqipėria barazon 0-0 me Kamerunin, tė rinjtė paraqiten mirė

Nė Gjenevė kombėtarja shqiptare e drejtuar nga trajneri Xhani De Baizi do tė luajė ndeshjen e fundit pėr kėtė vit, pikėrisht miqėsoren me Kamerunin. Kjo ndeshje vjen nė kohėn kur trajneri italian bėn njė vit nė krye tė kombėtares shqiptare.

Lexo më shumë...


De Biazi “njė vjeē”, Kombėtarja do fitore pėr 100 vjetorin!

De Biazi “njė vjeē”, Kombėtarja do fitore pėr 100 vjetorin!

Dy gėzime nė njė ditė vėshtirė se vijnė, megjithatė, skuadra pėrfaqėsuese sot do tė kėrkojė triumf pėr Pavarėsinė dhe “shumė urime pėr ty Xhani” nė ditėlindjen e parė

Lexo më shumë...


De Biazi: Na duhet zemėr, Kameruni i fortė fizikisht

De Biazi: Na duhet zemėr, Kameruni i fortė fizikisht

Kombėtarja shqiptare ka mbėrritur dje nė Gjenevė, ku nesėr nė mbrėmje do tė luhet miqėsorja e luksit ndaj Kamerunit. Ekipi kuqezi gjen nė tokėn z...

Lexo më shumë...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 E Ardhshme >>